Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Drodzy Mieszkańcy i Goście Radzyńskiej Krainy Serdeczności...

Informujemy, że Punkt Informacji Turystyczno-Kulturowej w Radzyniu Podlaskim zakończył swoją działalność w sezonie letnim. W miesiącach listopad 2019 r. – marzec 2020 r. po informację turystyczną zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim (pl. I. Potockiego 1), tel. (83) 352-77-80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z kolei pamiątki i publikacje dotyczące naszego miasta i powiatu można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4), tel. (83) 352-73-14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: