Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Czym Wójt Gminy Borki Radosław Sałata miał skompromitować się we „Wspólnocie Radzyńskiej”?

Do przedświątecznego wydania „Wspólnoty Radzyńskiej” Redakcja poprosiła, wybranych mieszkańców naszego miasta i powiatu, o wypowiedź na temat swojego najciekawszego prezentu świątecznego. Jedną z wytypowanych osób był Wójt Gminy Borki Radosław Sałata. Udzielił on odpowiedzi, która najwidoczniej nie spodobała się w Redakcji, gdyż ta określiła ją jako wyjątkowo niegrzeczną i kompromitującą dla wójta. Na prośbę Radosława Sałaty publikujemy jego odpowiedź dla „Wspólnoty Radzyńskiej”, która niestety nie doczekała się publikacji.

Najciekawszy prezent, który otrzymałem - Tygodnik Wspólnota.

Dlaczego - Wg mnie, to tygodnik z pogranicza fantastyki, bajki i horroru. Mimo, że uwielbiam czytać, to w mojej subiektywnej ocenie mało jest na rynku gazet o aż takim niskim poziomie merytorycznym.

Z poważaniem

ppłk rez. Radosław Sałata

Wójt Gminy Borki

 

A tutaj zobaczcie, jak tygodnik podsumował odpowiedź Wójta...

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: