Ze względu na szalejącą pandemię koronawirusa nie możemy jak co roku spotkać się w Radzyniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W związku z tym Radzyński Ośrodek Kultury zaprosił do akcji „Radzyń dla Niepodległej!”. Każdy chętny mógł odśpiewać hymn Polski we własnym domu, nagrać ten występ i przesłać do ROK. Z nagrań powstał film, na którym wspólnie śpiewamy Mazurka Dąbrowskiego!