Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

KULTURA I HISTORIA

Radzyński Klub Rękodzieła

18 października zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Radzyńskiego Klubu Rękodzieła. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali kameralnej Radzyńskiego Ośrodka Kultury (wejście od strony tarasu). Wstęp wolny.

– Radzyński Klub Rękodzieła jest następstwem imprez organizowanych w ostatnim czasie przez ROK: Kiermaszu Bożonarodzeniowego, Jarmarku Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek” oraz Kiermaszu Wielkanocnego. Popularność tych przedsięwzięć pokazała, że w Radzyniu i okolicach jest wiele osób, które zajmują się rękodziełem i chcą się w tym kierunku rozwijać. Nasz klub ma za zadanie im to umożliwić – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK. W ramach Dnia Otwartego odbędzie się prezentacja oferowanych warsztatów z różnych dziedzin i technik artystycznych. Będą to m.in.: wyrób mydełek, balsamów do ust i płynów do kąpieli, wyrób biżuterii ze srebra i koralików, szydełkowanie, wykonywanie łapaczów snów z włóczki, kwiatów z bibuły, rzeźby w drewnie, decoupage na szkle oraz ozdób z wikliny papierowej. Ponadto odbędzie się pogadanka dotycząca wypiekania chlebów na zakwasie. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: