Aktualizowane na bieżąco...
WYNIKI WYBORÓW NA BURMISTRZA
II tura 21 kwietnia
Jakub Jakubowski - 3968 głosów
Jerzy Rębek - 2167 głosów
I tura 7 kwietnia
Jakub Jakubowski - 2824 głosów
Piotr Mackiewicz - 678 głosów
Jerzy Rębek - 1778 głosów
Sławomir Sałata - 1488 głosów
WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIASTA
Okręg nr 1
Bogdan Fijałek - 174 głosów
Tomasz Bober - 95 głosów
Marlena Łobińska-Borkowska - 72 głosów
Piotr Ostrowski - 228 głosów [MANDAT]
Okręg nr 2
Waldemar Panasiuk - 138 głosów
Piotr Suszek - 45 głosów
Marcin Kosiński - 100 głosów
Anna Matczak - 226 głosów [MANDAT]
Okręg nr 3
Eliza Żochowska - 165 głosów
Dariusz Bilski - 120 głosów
Mirosław Tikałowicz - 94 głosów
Michał Marciniuk - 179 głosów [MANDAT]
Okręg nr 4
Izydor Długosz - 160 głosów [MANDAT]
Marzenna Kałuszyńska - 118 głosów
Anna Urbaniak - 68 głosów
Anna Małoszewska - 144 głosów
Okręg nr 5
Michał Nowacki - 95 głosów
Agnieszka Kojtych - 88 głosów
Janusz Antoniuk - 97 głosów
Klaudia Szczygielska - 196 głosów [MANDAT]
Okręg nr 6
Jarosław Zaprzalski - 142 głosów
Paweł Krzemianowski - 70 głosów
Edyta Kamińska - 51 głosów
Olga Król - 178 głosów [MANDAT]
Okręg nr 7
Paulina Pachała - 119 głosów
Joanna Trojniel - 36 głosów
Marcin Antoniuk - 77 głosów
Iwona Niebrzegowska-Kuchnia - 178 głosów [MANDAT]
Okręg nr 8
Dorota Gajownik - 157 głosów
Dominik Ponikowski - 59 głosów
Sławomir Zdunek - 196 głosów [MANDAT]
Okręg nr 9
Bartłomiej Miłosz - 124 głosów
Małgorzata Mikitiuk - 59 głosów
Kinga Ostrowska - 177 głosów [MANDAT]
Okręg nr 10
Mateusz Zając - 114 głosów
Krzysztof Gajdzicki - 71 głosów
Piotr Szkurłatowicz - 48 głosów
Mariusz Szczygieł - 160 głosów [MANDAT]
Okręg nr 11
Tomasz Szabrański - 85 głosów
Wojciech Fręchowicz - 23 głosów
Monika Świerczewska - 29 głosów
Agnieszka Kowalczyk - 169 głosów [MANDAT]
Okręg nr 12
Adam Adamski - 180 głosów
Witold Leszkiewicz - 56 głosów
Marta Kwas - 108 głosów
Piotr Daszczuk - 220 głosów [MANDAT]
Okręg nr 13
Karol Wiater - 136 głosów
Dariusz Koczkodaj - 41 głosów
Cezary Kamiński - 83 głosów
Natalia Granoszewska - 140 głosów [MANDAT]
Okręg nr 14
Piotr Skowron - 149 głosów
Karolina Belniak - 44 głosów
Agnieszka Zarzycka-Czyż - 53 głosów
Joanna Pieńkowska - 168 głosów [MANDAT]
Okręg nr 15
Marek Paszkowski - 164 głosów [MANDAT]
Iwona Słowikowska - 36 głosów
Robert Dalmaczyński - 66 głosów
Marta Sidorowicz - 111 głosów
Komentarze obsługiwane przez CComment