Wczoraj (10.06) o godzinie 10:18 strażacy zostali poinformowani, że w miejscowości Radzyń Podlaski w jednym z budynków mieszkalnych doszło do awarii instalacji solarnej.. Do działań niezwłocznie zadysponowano zastęp z Jednostki ratowniczo- gaśniczej. Po przybyciu na miejsce strażacy uzyskali informację od właściciela, że na dachu budynku mieszkalnego z paneli słonecznych wydobywa się dym. Po przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że awarii uległa pompa w instalacji solarnej, w wyniku czego doszło do przegrzania płynu w panelach słonecznych na dachu.
Komentarze (3)



