Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

List burmistrza Jerzego Rębka do mieszkańców Radzynia przed II turą wyborów samorządowych

W ostatnim dniu kampanii wyborczej, zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o udział w II turze wyborów na Burmistrza Miasta oraz o oddanie na mnie głosu. Nie pozwólcie Państwo, aby na Państwa wyborze zadecydowała wyłącznie pusta kampania medialna mojego konkurenta zbudowana na absolutnej krytyce wszelkich działań podejmowanych w latach poprzednich. Nie pozwólcie Państwo, aby rozpoczęte inwestycje, zarówno te drogowe jak i te obejmujące zespół pałacowo-parkowy, nie zostały zaniedbane w wyniku lekceważenia ich znaczenia lub po prostu braku kompetencji i doświadczenia. Nie pozwólcie Państwo, aby przekaz medialny konsekwentnie budowany w trakcie kampanii wyborczej, mający na celu dyskredytowanie mnie, przysłonił rzeczywiste osiągnięcia ostatnich lat.

Znajdujemy się dzisiaj w historycznym dla funkcjonowania naszego miasta momencie. Dokończenie kompleksowej rewitalizacji otoczenia pałacu - oranżerii - parku - stawów pałacowych, ma szanse uczynić Radzyń jednym z najważniejszych, najpiękniejszych oraz najatrakcyjniejszych ośrodków turystycznych w regionie. Przygotowane projekty i złożone wnioski o dofinansowanie tego przedsięwzięcia są dzisiaj na etapie gwarantującym jego realizację. Wymagają jednak profesjonalnego i doświadczonego zespołu ludzi gotowego je realizować. Moje doświadczenie oraz profesjonalizm ludzi ze mną współpracujących są tego gwarancją.

Jeśli w najbliższą niedzielę obdarzycie mnie Państwo swoim zaufaniem, to zgodnie z prawem, będzie to moja ostatnia kadencja na stanowisku Burmistrza Miasta. Proszę pozwolić, abym pozostawił młodszemu pokoleniu podstawy, które będą mogli wykorzystać w przyszłości zgodnie z własną wizją rozwoju miasta. Wierzę, że zrobią to mądrze i w poczuciu odpowiedzialności z właściwą sobie kreatywnością.

Zapewniam Państwa, że nawiążę ścisłą współpracę z Radą Miasta. Jestem przekonany, że w trosce o nasze dobro wspólne, współpraca taka będzie realizowana.

Z wyrazami szacunku
Jerzy Rębek Burmistrz Miasta

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: